• Zasady oceniania

Telefonicznie

On-line• Wideo czaty

MMS• Kominikator Messenger

2.Ocenianiu podlegają: prace domowe, e-kartkówki, e- sprawdziny, wypowiedzi ustne, praca ucznia na lekcji, prace dodatkowe , prace praktyczne.

Wypowiedzi ustne – poprzez komunitatory internetowe, programy do rozmów on-line, wideo lekcji, telefonicznie po wcześniejszej informacji, że nauczyciel będzie dzwonić i zadawać pytania do danego tematu.

Wypowiedzi pisemne poprzez e-kartkówki (3 ostatnie jednostki lekcyjne)

E-sprawdziany (po zakończeniu danego działu)

Pracę domową pisemną, które są sprawdzane codziennie i oceniane na bieżąco.

• Dłuższe formy pisemne – tydzień na napisanie

Prace z techniki i plastyki oceniane są na podstawie zdjęć prac wytwórczych odesłanych do nauczyciela. Ocenie podlega wkład pracy ucznia.Oceny wstawiane na e-dziennik zawierają komentarze