• Bardzo się cieszymy, że nowe technologie są dostępne dla naszych uczniów. Dzięki pokazom drukowania modeli 3D uczniowie poznają budowę urządzenia i szczegóły dotyczące tego procesu, angażując przy tym wszystkie swoje zmysły.

Plusy stosowania drukarek 3D:

• Duża wartość edukacyjna - dzieci wykorzystują nowe możliwości. Dostrzegają jak nowoczesna technika może służyć zdobywaniu wiedzy.
          • Trójwymiarowe przedmioty używane na lekcjach pozwalają lepiej zapoznać się z materiałem. To dodatkowo stymuluje mózg i umożliwia efektywniejsze zapamiętywanie informacji.
          • Wzrasta kreatywność - drukarka 3D to pokaz tego, jak działa nieszablonowe myślenie.
          • Rośnie zainteresowanie przedmiotem, dzieci mocniej angażują się w zajęcia.