• Czytajmy dzieciom

• „Czytajmy dzieciom”

„Czytajmy dzieciom- czytanie rozwija wyobraźnię i kreatywność” – pod tym hasłem rozpoczął się w Oddziale Przedszkolnym w Chomentowie cykl spotkań z rodzicami. Na zaproszenie wychowawczyni, pani Eweliny Gajda, do przedszkola raz w miesiącu będą przychodzić rodzice i czytać dzieciom wybraną przez siebie bajkę. Pierwszą bajkę pt. „Franklin i ukochany kocyk” przeczytała pani Barbara Chaja, mama Jasia. Dzieci bardzo uważnie i z wielkim zainteresowaniem wysłuchały historii o zaginionym kocyku Franklina i chętnie wypowiadały się na temat opowiadania. Po czytaniu były wspólne zabawy i kolorowanki o Franklinie. Serdecznie dziękujemy pani Basi i czekamy na kolejnych rodziców.

Składamy podziękowania za miło spędzony czas!

Czytajmy naszym pociechom codziennie co najmniej 20 minut.

Zdjęcia zostały wykonane przy użyciu aparatu fotograficznego Canon, pozyskanego z projektu „Laboratoria Przyszłości”