•

Chociaż za oknami pogoda deszczowa, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole. W tym wyjątkowym dniu szkolne koło teatralne „Chochliki” przygotowało przedstawienie pt. „W oczekiwaniu na Św. Mikołaja”, które poprzedziła wspólna zabawa w odgadywanie zagadek i przysłów związanych z Mikołajem, świętami Bożego Narodzenia i zimą.

Każdy uczeń miał czapkę mikołajową. Również grono pedagogiczne wystąpiło w takim rekwizycie.

Mikołaj dotarł do szkoły w towarzystwie Śnieżynki z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli entuzjastycznie. Dla każdego dziecka znalazła się słodka niespodzianka i dla młodszego, i dla starszego, i dla grzecznego, i  mniej grzecznego.

Pojawiły się także rózgi. Jak to uzasadniła Kasia, uczennica klasy piątej :”…..na wszelki wypadek…”.

Za słodki upominek serdecznie dziękujemy rodzicom.

Było dużo radości i  uśmiechów!!!!